Kurum Koordinatörü

Doç.Dr.Hacı Yunus TAŞ

Tel: 0226 815 51 89

E-posta: tasyunus@hotmail.com

 

                                                         FARABİ BİRİM KOORDİNATÖRLERİ

                                                        

 

 MÜHENDİSLİKFAKÜLTESİ                                       

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

Doç.Dr.Murat Gök

Arş.Gör.Murat Okkalıoğlu

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

-

ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLĞİ

Yrd.Doç M.Ekrem Çakmak

POLİMER MÜHENDİSLİĞİ

Doç. Dr. Atilla Taşdelen

Yrd. Doç. Dr. Gülay Bayramoğlu

KİMYA VE SÜREÇ MÜHENDİSLİĞİ

Prof.Dr. Mustafa ÖZTAŞ

ULAŞTIRMA MÜHENDİSLİĞİ

Yrd.Doç. Dr. Çiğdem Avcı Karataş

HUKUK FAKÜLTESİ

Arş.Gör. Abdurahman Tekin

İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ

Yard.Doç.Dr. Hacı Bayram BAŞER

 

 

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

İŞLETME

Doç.Dr.Selami Özcan

Arş.Gör.Elif Nur Alper

İKTİSAT

Arş. Gör. Melike Köroğlu

SOSYAL HİZMET

Arş. Gör. Yasemin Çölgeçen

ÇEKO

Arş. Gör. Hasan Çölgeçen

ULUSLARARASI İLİŞKİLER

Yrd. Doç. Dr. Salih Bayram

Arş. Gör. Elif Sak

ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANS

Arş. Gör. Ramazan Nacar

 

 FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

POLİMER MÜHENDİSLİĞİ EADB

Yrd. Doç. Dr. Gülay Bayramoğlu

ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ EADB

M. Ekrem Çakmak

KİMYA VE SÜREÇ MÜHENDİSLİĞİ EADB

Doç. Dr. Ahmet Yılmaz

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ EADB

Yrd. Doç. Dr. Murat Gök

Arş.Gör.Murat Okkalıoğlu

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ EADB

-

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

Yrd. Doç. Dr. Ahmet Sururi

TERMAL MESLEK YÜKSEKOKULU

Öğr. Gör.Esra Çizmeci

Öğr. Gör. Serkan Deniz

 Öğr. Gör. Beyza HATİPOĞLU ERKOÇ

ARMUTLU MESLEK YÜKSEKOKULU

SU ÜRÜNLERİ

Öğr. Gör. Nurdan nurcan

GIDA İŞLEME

Yrd. Doç. Dr. Demet Aydınoğlu

PAZARLAMA VE REKLAMCILIK

Öğr. Gör. Seher Kırcelli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YALOVA MESLEK YÜKSEKOKULU

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ PROGRAMI

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

Öğr. Gör. Ayşe Öztürk

BÜRO HİZMETLERİ VE SEKRETERLİK PROGRAMI

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI

Öğr.Gör.Cihat Çetin

ELEKTRİK VE ENERJİ PROGRAMI

İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA TEKNOLOJİSİ

Öğr. Gör. Mahmut Bingöl

MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI

DENİZ ULAŞTIRMA VE İŞLETME

Öğr. Gör. Mehmet Özkan

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI

Yrd. Doç. Dr. M. Talha Uzuner

MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİK PROGRAMI

SİVİL SAVUNMA VE İTFAİYECİLİK

Öğr. Gör. Mehmet Ekici

OTEL, LOKANTA VE İKRAM HİZMETLERİ PROGRAMI

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ

Öğr. Gör. Yasin Özaslan

OTEL, LOKANTA VE İKRAM HİZMETLERİ PROGRAMI

AŞÇILIK

Öğr. Gör. Arzu Güzel Çakmak

PARK VE BAHÇE BİTKİLERİ PROGRAMI

PEYZAJ VE SÜS BİTKİLERİ

Öğr. Gör. Füsun Köksal

PAZARLAMA VE REKLAMCILIK PROGRAMI

PAZARLAMA

Öğr. Gör. Cengiz Özcan

TEKSTİL,GİYİM,AYAKKABI VE DERİ PROGRAMI

TEKSTİL TEKNOLOJİSİ

Öğr. Gör. Nurgül Kocabaş

ULAŞTIRMA HİZMETLERİ PROGRAMI

DENİZ VE LİMAN İŞLETMECİLİĞİ

Öğr. Gör. Aslı Özyılmaz

ULAŞTIRMA HİZMETLERİ PROGRAMI

YAT İŞLETME VE YÖNETİMİ

Öğr. Gör. Aslı Özyılmaz

MALZEME VE MALZEME İŞLEME TEKNOLOJİLERİ PROGRAMI

LASTİK VE PLASTİK TEKNOLOJİSİ

Yrd.Doç.Dr.İdris Karagöz 

 

 

 

ÇINARCIK MESLEK YÜKSEKOKULU

ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI

ÇOCUK BAKIMI VE GENÇLİK HİZMETLERİ

Öğr. Gör. Cansev Karakuş

YEREL YÖNETİMLER PROGRAMI

YÖNETİM VE ORGANİZASYON

Öğr. Gör. Volkan Topçu

YAŞLI BAKIMI PROGRAMI

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ

Öğr. Gör. Fatma Kocaağa

ÖZEL GÜVENLİK PROGRAMI

MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİK

Öğr. Gör. Suat Soydemir

SOSYAL HİZMETLER PROGRAMI

SOSYAL HİZMET VE DANIŞMANLIK BÖLÜMÜ

Öğr. Gör. Mahmut  Sami Köktaş

ADALET PROGRAMI

HUKUK BÖLÜMÜ

Öğr. Gör. Münevver Kübra Bakırcı

TOP