MEVLANA BİRİM KOORDİNATÖRLERİ

 

Kurum Koordinatörü

Dr.Öğr.Üyesi Eyüp ÇALIK

                                                        

 

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ                                       

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

Dr.Öğr.Üyesi Osman Hilmi KOÇAL

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

 

ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLĞİ

Dr.Öğr.Üyesi Ekrem Çakmak

POLİMER MÜHENDİSLİĞİ

Doç.Dr. Kadriye Tuzlakoğlu

KİMYA VE SÜREÇ MÜHENDİSLİĞİ

Prof.Dr.Mustafa Öztaş

ULAŞTIRMA MÜHENDİSLİĞİ

Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem Avcı Karataş

HUKUK FAKÜLTESİ

 Irmak Dingeç

İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ

Dr.Öğr.Üyesi Pehlul Düzenli

 

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

İŞLETME

Doç.Dr Ferhat Sayım

İKTİSAT

Arş. Gör. Melike Köroğlu

SOSYAL HİZMET

Arş. Gör. Yasin Erdurak

ÇEKO

Arş. Gör. K. Kağan Karahan

ULUSLARARASI İLİŞKİLER

Doç.Dr. Salih Bayram

Arş. Gör. Elif Sak

ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANS

Arş. Gör. Yasin Galip Gencer

 

 

FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

POLİMER MÜHENDİSLİĞİ EADB

Doç. Dr. Kadriye Tuzlakoğlu

ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ EADB

Dr.Öğr.Üyesi M. Ekrem Çakmak

KİMYA VE SÜREÇ MÜHENDİSLİĞİ EADB

Doç. Dr. Ahmet Yılmaz

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ EADB

Doç.Dr. Murat Gök

Arş.Gör.Murat Okkalıoğlu

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ EADB

Dr.Öğr.Üyesi İbrahım Sabuncu

Arş. Gör. Kıymet Ensarioğlu  

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

Dr.Öğr.Üyesi Bora Açan

TERMAL MESLEK YÜKSEKOKULU

Öğr. Gör. Beyza HATİPOĞLU ERKOÇ

Öğr. Gör. Esra Çizmeci

Öğr. Gör. Serkan Deniz

ARMUTLU MESLEK YÜKSEKOKULU

SU ÜRÜNLERİ

Öğr. Gör. Nurdan Nurcan

GIDA İŞLEME

Dr.Öğr.Üyesi Demet Aydınoğlu

PAZARLAMA VE REKLAMCILIK

Öğr. Gör. Seher Kırcelli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YALOVA MESLEK YÜKSEKOKULU

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ PROGRAMI

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

 

BÜRO HİZMETLERİ VE SEKRETERLİK PROGRAMI

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI

Öğr. Gör. Berna Ömerbeyoğlu

ELEKTRİK VE ENERJİ PROGRAMI

İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA TEKNOLOJİSİ

Öğr. Gör. Mahmut Bingöl

MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI

DENİZ ULAŞTIRMA VE İŞLETME

Öğr. Gör. Mehmet Özkan

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI

Dr.Öğr.Üyesi Cem Gül

MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİK PROGRAMI

SİVİL SAVUNMA VE İTFAİYECİLİK

Öğr. Gör. Mehmet Ekici

OTEL, LOKANTA VE İKRAM HİZMETLERİ PROGRAMI

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ

Öğr. Gör. Yasin Özaslan

OTEL, LOKANTA VE İKRAM HİZMETLERİ PROGRAMI

AŞÇILIK

Öğr. Gör. Arzu Güzel Çakmak

PARK VE BAHÇE BİTKİLERİ PROGRAMI

PEYZAJ VE SÜS BİTKİLERİ

Öğr. Gör. Füsun Köksal

PAZARLAMA VE REKLAMCILIK PROGRAMI

PAZARLAMA

Öğr. Gör. Cengiz Özcan

TEKSTİL,GİYİM,AYAKKABI VE DERİ PROGRAMI

TEKSTİL TEKNOLOJİSİ

Öğr. Gör. Arzu Yavaşcaoğlu

ULAŞTIRMA HİZMETLERİ PROGRAMI

DENİZ VE LİMAN İŞLETMECİLİĞİ

Öğr. Gör. Mehmet Özkan

ULAŞTIRMA HİZMETLERİ PROGRAMI

YAT İŞLETME VE YÖNETİMİ

Öğr. Gör. Aslı Özyılmaz

MALZEME VE MALZEME İŞLEME TEKNOLOJİLERİ PROGRAMI

LASTİK VE PLASTİK TEKNOLOJİSİ

Dr.Öğr.Üyesi İdris Karagöz 

 

 

ÇINARCIK MESLEK YÜKSEKOKULU

ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI

ÇOCUK BAKIMI VE GENÇLİK HİZMETLERİ

Öğr. Gör. Niğmet Gül

YEREL YÖNETİMLER PROGRAMI

YÖNETİM VE ORGANİZASYON

Öğr. Gör. Volkan Topçu

YAŞLI BAKIMI PROGRAMI

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ

Öğr. Gör. Mümine Kalındemirtaş Küçük

ÖZEL GÜVENLİK PROGRAMI

MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİK

Öğr. Gör. Suat Soydemir

SOSYAL HİZMETLER PROGRAMI

SOSYAL HİZMET VE DANIŞMANLIK BÖLÜMÜ

Öğr. Gör. Mahmut  Sami Köktaş

ADALET PROGRAMI

HUKUK BÖLÜMÜ

Öğr. Gör. Necmettin Çakır

TOP